Kategorie

Ratownictwo Medyczne

TORBY MEDYCZNE

Torby medyczne nie do zdarcia

APTECZKI MEDYCZNE

Podręczne apteczki

PLECAKI MEDYCZNE

Z bezpośrednim wyjściem butli tlenowej

NOSZE TRANSPORTOWE PŁACHTOWE

Wodoodporne i wytrzymałe nosze

WYPOSAŻENIE RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Torby i plecaki medyczne szyte na miarę przyszłości

PLECAKI TURYSTYCZNE

Twój wodoodporny Towarzysz podróży

APTECZKI MEDYCZNE

Apteczka do zadań specjalnych

POKROWCE NA OSTRE KRAWĘDZIE

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Torby medyczne i plecaki ratownicze dla ratownictwa medycznego

Ratownictwo medyczne to najważniejsza kategoria wśród całego asortymentu naszego sklepu. Przy udzielaniu pierwszej pomocy każda sekunda ma znaczenie. Bez względu na to, czy jesteś ratownikiem KPP, strażakiem, pielęgniarką czy lekarzem, ważne jest, aby być naszykowanym na każdą ewentualność.

Organizacja i funkcjonalność torby i plecaka medycznego dla ratownika KPP

Sprzęt przeznaczony do udzielania pierwszej pomocy powinien być zorganizowany, łatwo dostępny oraz chroniony przed ewentualnym uszkodzeniem. Projektowane przez nas torby medyczne i plecaki ratownicze są konsultowane wraz z ratownikami KPP oraz strażakami. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane modele plecaków medycznych i toreb ratowniczych były funkcjonalne, wygodne i dostosowane do transportu wyposażenia zgodnie z aktualnym rozporządzeniem KSRG. Pomieszczą niezbędne wyposażenie, a także zabezpieczą ekwipunek podczas akcji ratunkowej.

Tworzone z pasją, konsultowane z ratownikami

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór toreb ratowniczych, plecaków medycznych, czy apteczek. Dostępne w różnych wariantach i pojemnościach pozwolą na swobodną organizację i segregację sprzętu.

Torby medyczne i plecaki ratownicze zostały wykonane z wytrzymałego na rozdarcia, jak i przetarcia materiału, jakim jest plandeka od europejskich producentów. Jest to tkanina wodoodporna, olejoodporna, która zabezpiecza wyposażenie oraz zapewnia łatwe mycie i sprawną dezynfekcję po akcji ratunkowej. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne dzięki wewnętrznej strukturze splotu. Solidne, bryzgoszczelne zamki polskiej produkcji ochronią zawartość plecaka medycznego, przed pyłem, kurzem oraz szkodliwymi działaniami warunków atmosferycznych. Wzmocnione nici i specjalistyczne przeszycia dają gwarancję wytrzymałego szwu, odpornego na kurczenie, rozciąganie, czy rozrywanie.