Kategorie

Plecaki i Torby

PLECAKI SPORTOWE I TURYSTYCZNE

Plecaki wielozadaniowe

TOREBKI NA RAMIĘ

Pojemne miejskie torebki

TORBY SPORTOWE I TURYSTYCZNE

PLECAKI Z NADRUKIEM

Spersonalizowane plecaki z dowolną grafiką

WYPOSAŻENIE RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Torby i plecaki medyczne szyte na miarę przyszłości

PLECAKI TURYSTYCZNE

Twój wodoodporny Towarzysz podróży

APTECZKI MEDYCZNE

Apteczka do zadań specjalnych

POKROWCE NA OSTRE KRAWĘDZIE

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

PRO-TEHT szyje nie tylko specjalistyczne torby medyczne dla ratowników, ale i torby dedykowane osobom aktywnym, tj. torby nerki, plecaki turystyczne, czy torby podróżne lub sportowe. Jest ich tyle, że każdy aktywny sportowiec znajdzie dla siebie idealny produkt.
Co charakteryzuje torby PRO-TEHT?
Główną cechą wyróżniającą nasze produkty na tle sobie podobnych jest fakt, iż do ich produkcji wykorzystujemy tkaninę MEGAPLAN, która jest niezwykle odporna na działanie nie tylko warunków pogodowych, ale i wszelkich innych czynników niszczących zwykłe torby, tj. tarcie czy rozerwanie, woda i ogień oraz mikroorganizmy.
Czym jest tkanina MEGAPLAN i dlaczego szyjemy z niej torby?
MEGAPLAN to tkanina syntetyczna o szerokiej gamie zastosowań w transporcie, przemyśle, sektorze rolnym i sportowym. Wykonane z tkaniny MEGAPLAN torby sportowe i plecaki turystyczne to produkty nie do zdarcia w zwykłym cyklu użytkowania, ponieważ MEGAPLAN to syntetyczna tkanina wykonywana z kilku warstw trwałego materiału. Materiał, dzięki powleczeniu warstwą lakieru, nie przepuszcza do wnętrza torby wszelkich olejów czy smarów. Ta cecha sprawia, że nerki biodrowe, plecaki turystyczne oraz torby podróżne wykonane przez PRO-TEHT to wyroby bezpieczne w użytkowaniu, które na dodatek można dezynfekować środkami na bazie alkoholu.
Którą torbę wybrać?
Wszystko zależy od konkretnej potrzeby – jeśli szukamy niewielkiej torby mającej za zadanie ułatwić eksplorację miasta – torby nerki biodrowe będą idealnym rozwiązaniem. Jeśli natomiast szukasz produktu, który będzie towarzyszył Ci w wypadach dużych i małych, wybierz plecak worek turystyczny. Jeśli potrzebujesz torby na siłownię, fitness czy basen – torba sportowa nada się do tego idealnie. A jeśli szukasz torby przeznaczonej do długiej podróży – torby podróżne czekają. Możliwości jest wiele.