Kategorie

Plecaki Medyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wodoodporne plecaki medyczne dla ratowników KPP

Plecak medyczny to alternatywa dla standardowych toreb ratowniczych. Tworzone przez nas plecaki dla ratowników medycznych są niezastąpione dzięki swojej pojemności i odporności na działanie zewnętrznych czynników jak woda, substancje organiczne, olej, czy pleśń. Są więc nie tylko niezwykle pojemne, ale i odporne – niezawodne do codziennego użytkowania podczas akcji ratunkowych.

Plecak medyczny z plandeki

Plecak wykonano z wodoodpornej i olejoodpornej tkaniny plandekowej, która zapewnia nieprzepuszczalność wszelkich cieczy (oleistych, organicznych) do wnętrza. Powłoka antybakteryjna i hydrofobowa ułatwia dezynfekcję i mycie plecaka zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Tkanina jest wyjątkowo wytrzymała i sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Jest odporna na przetarcia, rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzna struktura materiału zapobiega jego dalszemu rozdzieraniu w przypadku powstania celowego uszkodzenia mechanicznego.

Pojemne plecaki dla ratownika medycznego

Plecaki ratunkowe są zaprojektowane w sposób ułatwiający funkcjonalne zarządzanie przestrzenią. Oferujemy modułowe plecaki medyczne oraz modele dedykowane do transportu wyposażenia PSP R1. Na etapie projektowania są konsultowane ze specjalistami – ratownikami KPP, czy strażakami, aby zapewnić wygodę i funcjonalność użytkowania.