Szwalnia

Od Twojego pomysłu do naszego projektu i wykonania - wszystko w jednym miejscu!

Firma PRO-TEHT dysponuje bogato wyposażoną szwalnią, w której profesjonalne szwaczki realizują pomysły, z jakimi przychodzą do nas Klienci. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie szycia toreb, pokrowców, plecaków oraz projektów personalizowanych. Wykonujemy prototypy naszych produktów skrojone na miarę, według specyfikacji i zaleceń Klienta, aby dostarczyć produkt idealnie odpowiadający potrzebom danej osoby bądź podmiotu. Dział doświadczonych konstruktorów tworzy szablon każdego realizowanego produktu: torby, plecaka, czy pokrowca. Prototypy powstają na podstawie zdjęć, opisów, czy przykładowego modelu dostarczonego Klienta.

Specjalizujemy się w szyciu toreb i plecaków medycznych czy sportowych, plandek dla rolnictwa i transportu oraz okien z folii przezroczystej dedykowanych do altan i tarasów, jednak jesteśmy otwarci na zdobywanie nowych umiejętności, i dlatego z chęcią podejmujemy się także realizacji nietypowych zleceń. 

Tańcowała igła z nitką - szycie na szwalni przemysłowej

Szycie toreb specjalistycznych i sportowych z tkaniny PES 1100 dtex z dwustronną powłoką PVC to zadanie, które wymaga posiadania doświadczenia i dużej dozy umiejętności. Właśnie dlatego możemy z dumą zaprezentować nasze realizacje. Nie osiadamy na laurach, tylko idziemy naprzód – cały czas się rozwijamy, pracując nad nowymi rozwiązaniami i szlifując swoje umiejętności. 

Pracując na jednych z najlepszych maszyn na rynku światowym oraz stosując materiały wyłącznie przez nas przetestowane – pochodzące z rynku krajowego i europejskiego – jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość powstających produktów. Zapewniamy dbałość o każdy detal na poszczególnych etapach produkcji – od projektu, po prototyp, aż po gotowy do użytku produkt. Nasze produkty niejako mówią same za siebie. 

Niektóre z naszych realizacji

torba podróżna L BAG szaro żółta
plecak turystyczny wodoodporny
torba sportowa na siłownię
Torba Medyczna MEDIBAG OXY PSP R-1 tlenoterapia pro-teht czerwona 1
worek transportowy jaskiniowy 72 L z suwakiem
okna z folii PCV
apteczka medyczna dla ratownika
apteczka nerka dla ratownika medycznego

Działalność polskiej marki PRO-TEHT Plandeki Polskie nie wiąże się wyłącznie z procesem produkcji czy też sprzedażą. Marka od zawsze kojarzy się z dobrze funkcjonującymi usługami. Od niedawna zapewniamy także możliwość serwisowania oraz regeneracji Twojego ulubionego sprzętu. Każda usterka podlega oględzinom i ocenie wykwalifikowanych fachowców, którzy z pewnością znajdą najlepsze rozwiązanie dla Twojego problemu. Zgłoszenia podlegają indywidualnej wycenie, jaka wiąże się z zakresem działań oraz zużycia materiału. To sprawia, że każdy Klient może poczuć się wyjątkowy.

Profesjonalne szycie dzięki wiedzy i doświadczeniu

Doświadczenie naszych szwaczek oraz możliwość dysponowania własną szwalnią wyposażoną w wysokiej klasy maszyny przemysłowe pozwalają nam na stworzenie gamy produktów spełniających oczekiwania naszych Klientów – pod względem jakości, wytrzymałości, estetyki wykonania oraz funkcjonalności.

Do realizacji przyjmujemy zlecenia na szycie produktów przeznaczonych różnym dziedzinom przemysłu, tj.:  odzieżowy, maszynowy, samochodowy.

Zrealizowaliśmy szereg projektów indywidualnych oraz hurtowych, które z powodzeniem zdobyły rynek i zadowoliły swoich właścicieli – od projektów dla wielkich firm, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Najczęściej wybieranymi przez naszych Klientów produktami są torby sportowe z własnym nadrukiem, lub plecaki z własnym logotypem służące jako gadżet dla partnerów biznesowych. To jednak nie wszystkie dostępne w asortymencie naszej szwalni produkty, ponieważ z powodzeniem szyjemy także sprzęt wspinaczkowy i outdoorowy, tj. maty krawędziowe czy osłony lin, poszycia tapicerki i drzwi oraz obicia podsufitek  samochodowych, pokrowce na szeroką gamę urządzeń, tj.  medyczne, rolnicze i inne wysoko wyspecjalizowane maszyny. Tworzymy także rzadkie na polskim rynku pokrowce do transportu mas bitumicznych, jednak ciągle mamy pomysły na nowe produkty.

Do produkcji wykorzystujemy atestowane, wysokiej jakości materiały pochodzące z rynku polskiego lub europejskiego. Mamy bardzo wysokie standardy dla materiałów, których używamy – korzystamy jedynie z wcześniej przez nas przetestowanych prefabrykatów i tkanin, co daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Szeroki asortyment produktów na miarę

Wieloletnie doświadczenie nie jest jedynym elementem składającym się na sukces naszych produktów. Własna drukarnia, szwalnia przemysłowa oraz dział projektowy pozwalają na zaproponowanie Państwu bogatej oferty pod względem tworzenia produktów z własnym nadrukiem w dowolnej formie.

Realizujemy usługi w zakresie:

  • projektowania produktów na podstawie założeń Klienta;
  • projektowania szaty graficznej, w tym logotypów;
  • monitorowania procesów produkcyjnych na każdym etapie: projektowania, druku wielkoformatowego i szycia prototypu;

Gwarancja jakości - 100% satysfakcji z gotowego produktu

Tkanina PES 1100 dtex należy do materiałów megawytrzymałych o wielu możliwościach. Wysokiej jakości materiał jest hydrofobowy, odporny na rozdarcia i przetarcia. Ta niezwykła trwałość zapewnia gotowemu produktowi długą żywotność. Zastosowanie ochronnej powłoki laminatu z filtrem UV na nadruk dodatkowo zapewnia nie tylko długotrwałe nasycenie barw, ale i skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi – mikrouszkodzeniami, zarysowaniami, kurzem czy deszczem. W przypadku toreb medycznych, warstwa ochronna z laminatu sprawdza się najlepiej w sytuacji przeprowadzania akcji ratunkowych w trudnych, nieprzewidzianych warunkach, w których problemem dla torby wykonanej ze “zwykłego” materiału mogą być wszelkiego rodzaju substancje oleiste czy płyny ustrojowe. Tego typu substancje, poprzez wnikanie w głęboką strukturę tkaniny, znacząco osłabiają ostateczną żywotność materiału. 

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub drogą elektroniczną: biuro@pro-teht.pl