Szwalnia przemysłowa

Od Twojego pomysłu do naszego projektu i wykonania - wszechstronna szwalnia przemysłowa

Profesjonalna szwalnia przemysłowa kompleksowe usługi w zakresie przeszywania i obróbki tkanin do szycia ciężkiego. Zajmujemy się szyciem pokrowców na meble lub maszyny, plecaków specjalistycznych, toreb podróżnych, czy plandek. Realizujemy również projekty indywidualne, dla Klientów detalicznych oraz hurtowych. Zapoznaj się z możliwościami szycia w naszej szwalni przemysłowej.

szwalnia szycie na zamówienie szycie z ciężkich materiałów szycie plandeki
szycie plandek szwalnia szycie przemysłowe szycie ciężkie

Tańcowała igła z nitką - szycie na szwalni przemysłowej

szwalnia przemysłowa szycie na zamówienie szycie ciężkie

Szycie toreb specjalistycznych i sportowych z tkaniny PES 1100 dtex z dwustronną powłoką PVC to zadanie, które wymaga posiadania doświadczenia i umiejętności. Właśnie dlatego możemy z dumą zaprezentować nasze realizacje. Nie osiadamy na laurach, tylko idziemy naprzód – cały czas się rozwijamy, pracując nad nowymi rozwiązaniami i szlifując swoje umiejętności. 

Pracując na jednych z najlepszych maszyn na rynku światowym oraz stosując materiały wyłącznie przez nas przetestowane – jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość powstających produktów. Zapewniamy dbałość o każdy detal na poszczególnych etapach produkcji – od projektu, po prototyp, aż po gotowy do użytku produkt. 

Dział doświadczonych konstruktorów tworzy szablon każdego realizowanego produktu: torby, plecaka, czy pokrowca. Prototypy powstają na podstawie zdjęć, opisów, czy przykładowego modelu dostarczonego Klienta. 

Specjalizujemy się w szyciu toreb i plecaków medycznych czy sportowych, plandek dla rolnictwa i transportu oraz okien z folii przezroczystej dedykowanych do altan i tarasów. Jednak jesteśmy otwarci na zdobywanie nowych umiejętności, dlatego z chęcią podejmujemy się także realizacji nietypowych zleceń. 

Nieustannie poszerzamy możliwości naszej szwalni przemysłowej, wdrażając nowe technologie oraz sposoby przeszywania, aby móc przeszywać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

szwalnia przemysłowa szycie toreb plecaków

Niektóre z naszych realizacji

torba podróżna L BAG szaro żółta
plecak turystyczny wodoodporny
torba sportowa na siłownię
Torba Medyczna MEDIBAG OXY PSP R-1 tlenoterapia pro-teht czerwona 1
worek transportowy jaskiniowy 72 L z suwakiem
okna z folii PCV Plandeka na altanę plandeka na taras osłona na altanę osłona na taras
apteczka medyczna dla ratownika torba medyczna plecak medyczny
apteczka medyczna nerka dla ratownika medycznego
PROTEHT torba medyczna plecak medyczny

Szwalnia przemysłowa oparta na wiedzy i doświadczeniu

Doświadczenie naszych szwaczek oraz własna szwalnia przemysłowa pozwalają nam na stworzenie gamy produktów spełniających oczekiwania naszych Klientów – pod względem jakości, wytrzymałości, estetyki wykonania oraz funkcjonalności.

Zrealizowaliśmy szereg projektów indywidualnych oraz hurtowych, które z powodzeniem zdobyły rynek – od projektów dla wielkich firm, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Najczęściej wybieranymi przez naszych Klientów produktami są torby sportowe z własnym nadrukiem, lub plecaki z własnym logotypem służące jako gadżet dla partnerów biznesowych. To jednak nie wszystkie dostępne w asortymencie naszej szwalni produkty, ponieważ z powodzeniem szyjemy także sprzęt wspinaczkowy i outdoorowy. Zajmujemy się również szyciem pokrowców na szeroką gamę urządzeń, tj.  medyczne, rolnicze i inne wysoko wyspecjalizowane maszyny. 

Szwalnia przemysłowa - szyjemy produkty na miarę

Wieloletnie doświadczenie nie jest jedynym elementem składającym się na sukces naszych produktów. Własna drukarnia, szwalnia przemysłowa oraz dział projektowy pozwalają na zaproponowanie Państwu bogatej oferty pod względem tworzenia produktów z własnym nadrukiem w dowolnej formie.

Realizujemy usługi w zakresie:

  • projektowania produktów na podstawie założeń Klienta;
  • projektowania szaty graficznej, w tym logotypów;
  • monitorowania procesów produkcyjnych na każdym etapie: projektowania, druku wielkoformatowego i szycia prototypu;

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub drogą elektroniczną: biuro@pro-teht.pl