Tory Skimboardowe

Skimboard - sport wodny, który umożliwia ślizganie się surfera na drewnianej desce po płytkiej tafli wody. Surfer bieże rozbieg, rzuca deskę skimboardową na powierzchnię wody, naskakuje na nią i wykonuje ślizg.
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding
tor skimboardowy tor do skimboardu skimboarding

Tor skimboardowy - zabawa dla dużych i małych!

Taka zabawa to atrakcja dla każdego – młodszego i starszego użytkownika. Świetnie sprawdzi się na wielu różnego rodzaju okazjach, w tym:
– obozy;
– imprezy integracyjne;
-uatrakcyjnienie wydarzenia typu: targi, festiwal, juwenalia, dzień otwarcia, promocja firmy;

Zajmujemy się profesjonalną produkcją mobilnych torów skimboardowych. Stawiamy na jakość stosowanych przez nas materiałów, które pozwalają na długotrwałe i intensywne użytkowanie wytworzonych przez nas produktów.

Do produkcji torów skimboardowych stosujemy specjalną tkaninę gazoszczelną, dzięki której nie ma konieczności ciągłego uzupełniania powietrza – raz napełniony produkt zachowuje odpowiedni poziom na długi czas. Tkaninę cechuje podwyższona odporność na uszkodzenia natury mechanicznej, nie tylko poprzez powleczenie warstwą PVC, ale i dzięki jej grubości: materiał przeznaczony do produkcji torów skimboardowych ma gramaturę ok. 800 g/m2; w połączeniu z nim stosujemy także tkaninę plandekową o gramaturze ok. 700 g/m2. 

Reklama na torze skimboardowym

tor skimboardowy tor skimboard skimboarding

Standardowy tor skimboardowy ma wymiary 20 m na 3 m. Możemy wykonać tor o dowolnym wymiarze odpowiadającym potrzebom Klienta. Bandy toru skimboardowego są wykonane z gazoszczelnej tkaniny, odpornej na rozdarcia i przetarcia. Do niecki toru zastosowano tkaninę antypoślizgową, aby zredukować do minimum możliwość poślizgnięcia się surfera podczas ślizgu. Dodatkowo na bandy toru możemy nanieść dowolne oznakowanie Klienta. Reklama nanoszona jest za pomocą farb sitodrukowych bezpośrednio na bandę, lub wysokiej jakości nadruku i zastosowania specjalnego systemu mocowania, co umożliwia wymienianie oznakowania, według potrzeb Klienta.

Doskonały tor skimboardowy dzięki wiedzy i doświadczeniu

Tworzymy szeroką gamę produktów dedykowanych do rekreacji wodnej, tj. baseny do ogrodu, tory skimboardowe i pontony. Lata doświadczeń w produkcji torów skimboardowych pozwoliły nam na dopracowanie najdrobniejszych elementów produkcyjnych, aby Klient był zadowolony z użytkowania toru skimboardowego.

 

Sprawdzone materiały oraz dokładność na każdym etapie produkcji toru skimboardowego zapewnią naszym Klientom dużo radości i zabawy w upalne letnie dni.

 

Do produkcji wykorzystujemy atestowane, oraz wysokiej jakości materiały z rynku polskiego, lub europejskiego. Wyłącznie wcześniej przez nas przetestowane prefabrykaty zapewniają długotrwałą gwarancję pod względem wytrzymałości i jakości oferowanych przez nas produktów.

Tor skimboardowy dostosowany do potrzeb Klienta

Oprócz standardowej oferty istnieje możliwość zamówienia toru skimboardowego według potrzeb Klienta. Wyprodukowanie odpowiadającego pod względem wymiarów, czy kolorów toru skimboardowego nie stanowi dla nas wyzwania.

Realizujemy usługi w zakresie:

  • dostosowania wymiarów toru skimboardowego;
  • projektowania oraz nanoszenia grafiki, reklamy, logotypów;

Gwarancja jakości - 100% satysfakcji z z toru skimboardowego

Tkanina PES 1100 dtex gazoszczelna oraz antypoślizgowa należy do materiałów megawytrzymałych o wielu możliwościach. Wysokiej jakości materiał jest wodoodporny, odporny na rozdarcia i przetarcia. Zastosowanie tych tkanin pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom toru skimboardowego, oraz długotrwałego użytkowania bez utraty jakości produktu.

Nasze realizacje - tory skimboardowe

tor skimboardowy tor do skimboardu skimboarding
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding
tor skimboardowy tor do skimboardu skimboarding
tor skimboardowy tor skimboard skimboarding

Złóż zamówienie na tor skimboardowy

Tor skimboardowy można również wypożyczyć – skontaktuj się z nami poprzez zapytanie, lub napisz: biuro@pro-teht.pl