Tory Skimboardowe

Skimboard - sport wodny, który umożliwia ślizganie się surfera na drewnianej desce po płytkiej tafli wody. Surfer bieże rozbieg, rzuca deskę skimboardową na powierzchnię wody, naskakuje na nią i wykonuje ślizg.

Taka zabawa to atrakcja dla każdego – młodszego i starszego użytkownika. Świetnie sprawdzi się na wilelu różnego rodzaju okazjach, w tym:
– obozy;
– imprezy integracyjne;
– uatrakcyjnienie wydarzenia typu: targi, festiwal, juwenalia, dzień otwarcia, promocja firmy;

Zajmujemy się profesjonalną produkcją mobilnych torów skimboardowych. Stawiamy na jakość stosowanych przez nas materiałów, które pozwalają na długotrwałe i intensywne użytkowanie wytworzonych przez nas produktów.

Standardowy tor skimboardowy ma wymiary 20 m na 3 m. Możemy wykonać tor o dowolnym wymiarze odpowiadającym potrzebom Klienta. Bandy toru skimboardowego są wykonane z gazoszczelnej tkaniny, odpornej na rozdarcia i przetarcia. Do niecki toru zastosowano tkaninę antypoślizgową, aby zredukować do minimum możliwość poślizgnięcia się surfera podczas ślizgu. Dodatkowo na bandy toru możemy nanieść dowolne oznakowanie Klienta. Reklama nanoszona jest za pomocą farb sitodrukowych bezpośrednio na bandę, lub wysokiej jakości nadruku i zastosowania specjalnego systemu mocowania, co umożliwia wymienianie oznakowania, według potrzeb Klienta.

Tor skimboardowy można również wypożyczyć – skontaktuj się z nami poprzez zapytanie, lub napisz: biuro@pro-teht.pl