SZYCIE PLECAKÓW I TOREB NA ZAMÓWIENIE

Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w szyciu toreb sportowych i podróżnych, plecaków turystycznych, oraz toreb specjalistycznych. Zajmujemy się również szyciem na zamówienie zleceń indywidualnych, produktów reklamowych, a także zleceń nietypowych – pokrowców na maszyny, czy urządzenia medyczne. Nawiązujemy współpracę w zakresie szycia indywidualnego, jak i hurtowego. Bogaty park maszynowy w postaci działów: szwalnia, drukarnia i zgrzewalnia, pozwala na zaproponowanie szerokiej gamy możliwości, jeśli chodzi o realizację projektów. W jednym miejscu zlecisz projektowanie, uszycie oraz personalizację swojego produktu. Sprawdź nasze realizacje i możliwości.

PRODUCENT PERSONALIZOWANYCH PRODUKTÓW REKLAMOWYCH

Widoczne logo, czy wielokolorowa grafika przykuwa wzrok. Na tworzonych dla Klientów produktach proponujemy personalizację i identyfikację firmy. Grafikę możemy nanieść metodą nadruku, czy sitodruku. Na życzenie Klienta wszywamy metki materiałowe, lub elastromery z logotypem firmy. 

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRODUKT

Bogaty park maszynowy działu szwalniczego pozwala nam na przeszywanie ciężkich tkanin. Dzięki maszynom Durkopp Adler – jednych z najlepszych na rynku, jesteśmy w stanie zrealizować trudne i niecodzienne projekty.

plecak turystyczny

PLECAKI REKLAMOWE NA ZAMÓWIENIE

Jedną z naszych propozycji są plecaki turystyczne. Produkt popularny, chętnie wybierany podczas podróży. Szyty z tkaniny PES 1100 dtex z możliwością naniesienia nadruku, lub sitodruku. Nadruk jest pokryty specjalistycznym laminatem, który zapobiega przetarciom, nadaje połysk i chroni przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi.

TORBY PODRÓŻNE NA ZAMÓWIENIE

Szyjemy na zamówienie torby podróżne oraz sportowe, które zabezpieczają przewożone wyposażenie przed uszkodzeniem, wstrząsami, czy wodą i kurzem. Zwracamy uwagę, aby funkcjonalność produktu była jak najwyższa. Każdy element w postaci kieszeni, przegrody, jak i sposobu otwierania torby jest dopasowany do potrzeb użytkownika. 

walizka plecak torba wodoodporna do transportu sprzętu medycznego apartu fotograficznego drona

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Szyjemy nie tylko torby i plecaki, zajmujemy się również zamówieniami niecodziennymi. Przykładem jest Plecak transportowy dla pupila. Na życzenie Klientki wykonaliśmy prototyp oraz produkt, który został zaakceptowany przez pieska. Z powodzeniem wprowadziliśmy produkt do sprzedaży.

TORBY SPECJALISTYCZNE

Służby medyczne, ratownicze, a także inne branże potrzebują toreb do transportu urządzeń, sprzętów, czy wyposażenia. Dzięki doświadczeniu naszych szwaczek, oraz konsultacji z Klientami szyjemy produkty dopasowane do potrzeb użytkowników. Realizujemy projekty do transportu urządzeń rehabilitacyjnych, urządzeń elektronicznych, pomiarowych, medycznych. 

Torba Medyczna MEDIBAG OXY PSP R-1 tlenoterapia pro-teht czerwona

PLECAKI I TORBY SZYTE NA ZAMÓWIENIE