Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w szyciu toreb sportowych i podróżnych, plecaków turystycznych, oraz toreb specjalistycznych. Zajmujemy się również szyciem na zamówienie zleceń indywidualnych, produktów reklamowych, a także zleceń nietypowych – pokrowców na maszyny, czy urządzenia medyczne. Nawiązujemy współpracę w zakresie szycia indywidualnego, jak i hurtowego. Bogaty park maszynowy w postaci działów: szwalnia, drukarnia i zgrzewalnia, pozwala na zaproponowanie szerokiej gamy możliwości, jeśli chodzi o realizację projektów. W jednym miejscu zlecisz projektowanie, uszycie oraz personalizację swojego produktu. Sprawdź nasze realizacje i możliwości.

Widoczne logo, czy wielokolorowa grafika przykuwa wzrok. Na tworzonych dla Klientów produktach proponujemy personalizację i identyfikację firmy. Grafikę możemy nanieść metodą nadruku, czy sitodruku. Na życzenie Klienta wszywamy metki materiałowe, lub elastromery z logotypem firmy. 

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRODUKT

Bogaty park maszynowy działu szwalniczego pozwala nam na przeszywanie ciężkich tkanin. Dzięki maszynom Durkopp Adler – jednych z najlepszych na rynku, jesteśmy w stanie zrealizować trudne i niecodzienne projekty.

plecak turystyczny

Jedną z naszych propozycji są plecaki turystyczne. Produkt popularny, chętnie wybierany podczas podróży. Szyty z tkaniny PES 1100 dtex z możliwością naniesienia nadruku, lub sitodruku. Nadruk jest pokryty specjalistycznym laminatem, który zapobiega przetarciom, nadaje połysk i chroni przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi.

TORBY PODRÓŻNE NA ZAMÓWIENIE

Szyjemy na zamówienie torby podróżne oraz sportowe, które zabezpieczają przewożone wyposażenie przed uszkodzeniem, wstrząsami, czy wodą i kurzem. Zwracamy uwagę, aby funkcjonalność produktu była jak najwyższa. Każdy element w postaci kieszeni, przegrody, jak i sposobu otwierania torby jest dopasowany do potrzeb użytkownika. 

walizka plecak torba wodoodporna do transportu sprzętu medycznego apartu fotograficznego drona
plecak transportowy dla zwierząt, plecak dla psa, plecak dla kota

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Szyjemy nie tylko torby i plecaki, zajmujemy się również zamówieniami niecodziennymi. Przykładem jest Plecak transportowy dla pupila. Na życzenie Klientki wykonaliśmy prototyp oraz produkt, który został zaakceptowany przez pieska. Z powodzeniem wprowadziliśmy produkt do sprzedaży.

TORBY SPECJALISTYCZNE

Służby medyczne, ratownicze, a także inne branże potrzebują toreb do transportu urządzeń, sprzętów, czy wyposażenia. Dzięki doświadczeniu naszych szwaczek, oraz konsultacji z Klientami szyjemy produkty dopasowane do potrzeb użytkowników. Realizujemy projekty do transportu urządzeń rehabilitacyjnych, urządzeń elektronicznych, pomiarowych, medycznych. 

Torba Medyczna MEDIBAG OXY PSP R-1 tlenoterapia pro-teht czerwona