Współpraca

Nie znalazłeś w naszej ofercie produktu, którego potrzebujesz? Nic prostszego – skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie torbę, plecak, pokrowiec lub inny produkt na indywidualne zamówienie, tak, aby całkowicie spełniał Twoje oczekiwania! Przy ścisłej współpracy z Tobą, przygotujemy indywidualny projekt, z którym będziesz mógł się zapoznać przed realizacją zamówienia.

Dedykowana torba z logotypem to świetny sposób promocji Twojej działalności, dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów. Plecak z wybraną grafiką jest szytym na miarę prezentu, tak jak własna, jedyna i niepowtarzalna torba podróżna.

Własny park maszynowy: drukarnia i szwalnia pozwala nam być niezależnymi od zewnętrznych podwykonawców, co ma swoje bezpośrednie przełożenie nie tylko na czas, ale i jakość realizacji przyjmowanych przez nas zleceń. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

E-mail: biuro@pro-teht.pl , telefon kontaktowy: 77 474 92 19

Nasze realizacje

PRAKTYCZNY PLECAK GÓRNIKA

Do produkcji tego wyjątkowego plecaka użyliśmy tkaniny PVC 900 g/m2. Dzięki wzmocnieniu w obszarze pleców i dna plecaka, produkt zapewnia wygodę użytkowania. Pojemna komora główna i dedykowane kieszenie ułatwiają właścicielowi dogodne rozłożenie ekwipunku. Plecak uzupełniliśmy certyfikowaną taśmą odblaskową, skórzanymi paskami i metalowymi elementami.

 
WIOLA - NIEBANALNA TORBA DAMSKA
Niezwykle oryginalna torebka damska Wiola została wykonana z folii transparentnej o grubości 2 mm. Grubość materiału samoczynnie usztywnia torbę, niedopuszczając do odkształceń. Folia nie posiada szkodliwych ftalanów, dzięki czemu wykonane z niej produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Długie uchwyty także zostały wykonane z folii. Głównym założeniem projektu torebki Wiola była minimalistyczna pojemność. 
SZYTY NA MIARĘ POKROWIEC NA URZĄDZENIE MEDYCZNE

Pokrowiec został stworzony z myślą o urządzeniu monitorującym stan pacjenta z zastosowaniem zarówno tkaniny plandekowej, jak i folii przezroczystej. Produkt cechuje się szeregiem praktycznych dla użytkownika cech – posiada m.in. zapinaną na rzep klapę umożliwiającą swobodny dostęp do łączy dla zewnętrznych urządzeń pomiarowych, ściankę z folii przezroczystej o grubości 0.7 mm, dzięki której pacjent może korzystać z dotykowego panelu sterowania urządzenia, oraz regulowany pasek na ramię z antypoślizgową nakładką. Całość skutecznie chroni urządzenie przed wszelkimi zanieczyszczeniami czy wilgocią.