Kopuła na basen okrągły

Ciepła i czysta woda w basenie przez całe lato z przezroczystą kopułą na basen!

Nie ma nic wspanialszego niż kąpiel we własnym, przydomowym basenie w upalne, letnie dni. Zapewnij ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz czystość w basenie dzięki kopule na basen! Sprawdź, jakie korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich daje składany dach na basen.

kopuła na basen składany dach do basenu okrągłego stelażowego
kopuła na basen składany dach do basenu okrągłego stelażowego

Kopuła na basen - czystość wody i ochrona przed słońcem

kopuła na basen składany dach do basenu okrągłego stelażowego

Składany dach na basen stelażowy zamyka szczelnie basen i nie dopuszcza do zanieczyszczenia wody przez liście, pyłki, gałęzie, czy owady. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na zabawę w basenie.

Wykorzystana do produkcji kopuły na basen folia PCV o grubości 0,3 mm posiada filtr UV. Zadaszenie możesz rozłożyć do połowy i ochronić swoją skórę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, czy deszczem.

Kopuła na basen pozwala także na podgrzanie i utrzymanie temperatury wody w basenie w naturalny sposób. Czy wiesz, że składany dach może podnieść temperaturę wody w basenie nawet o + 10 st.C?  

Kopuła na basen - solidne wykonanie i wysoka jakość materiałów

Użycie do produkcji sprawdzonych przez nas materiałów zapewnia długoletnie użytkowanie składanego dachu na basen. W porównaniu do konkurencji:

  • folia 0,3 mm PCV z filtrem UV – solidna folia, która daje odporność na promienie słoneczne oraz opady deszczu. Wysokiej jakości materiał nie odbarwia się, a także nie zmienia swojej struktury pod wpływem zmiennych temperatur. Tolerancja temperaturowa to od – 25 st.C do + 70 st.C;
  • akcesoria, czyli pręty, wykonane są z włókna szklanego o średnicy 10 mm. Wysoka wytrzymałość, sprężystość oraz sztywność gwarantuje ich długoletnie użytkowanie. W przeciwieństwie do innych ofert, pręty nie są złożóne z wielu elementów. Dołączone do kopuły na basen akcesoria są w jednym kawałku.

Zadaszenie na basen jest proste w obsłudze, jak i montażu. Po sezonie wyjmujesz elementy montażowe, folię składasz w kostkę i chowasz.

kopuła na basen składany dach do basenu okrągłego stelażowego

Sprawdź również naszą ofertę na pokrywy basenowe.

Wielosezonowe plandeki na basen o dowolnym kształcie. Tkanina odporna na rozdarcia i przetarcia. Z powłoką antygrzybiczną, w którą nie wedrze się żadna pleśń. Bogata gama kolorystyczna. Polski producent.

 

PROTEHT torba medyczna plecak medyczny

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub drogą elektroniczną: biuro@pro-teht.pl