O Nas

PRO-TEHT Jedna plandeka - wiele możliwości!

Firma PRO-TEHT, pracując od 2014 r. z tkaniną PCV, zaczynała od produkcji plandek na wymiar. Nabierając doświadczenia, poznając właściwości i możliwości stosowanego przez nas materiału, staliśmy się jednym z cenionych producentów plandek na rynku.

Generując odpady w postaci ścinków materiału powstałego przy wytwarzaniu plandek, zadaliśmy sobie pytanie, co z nimi można zrobić? Najłatwiejsza odpowiedź – zutylizować. A co, gdyby dać tym skrawkom drugie życie? Zadbać o nasze środowisko? Sprawić, aby można było wykorzystać właściwości tkaniny plandekowej w innych dziedzinach? 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i uruchomieniu własnego parku maszynowego w postaci szwalni i drukarni wielkoformatowej, postanowiliśmy wprowadzić do naszej firmy nowy dział zajmujący się produkcją toreb i plecaków. Nasze produkty cechuje zasada 3W – wielofunkcyjne, wodoodporne i wytrzymałe.

Główny asortyment marki PRO-TEHT to wszelkiego typu torby: medyczne, narzędziowe, podróżne, specjalistyczne czy sportowe. Dodatkowo linię uzupełniają plecaki górskie, miejskie i turystyczne. Wśród dostępnych produktów można znaleźć także nerki do eksploracji miejskiej dżungli.

To jednak nie wszystko! Nasi projektanci śledzą bieżące trendy i stale opracowują nowe modele toreb sportowych, plecaków turystycznych, czy toreb medycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszych produktów!