O Nas

PRO-TEHT Jedna plandeka - wiele możliwości!

Firma PRO-TEHT pracując od 2014 r. z tkaniną PCV zaczynała od produkcji plandek na wymiar. Nabierając doświadczenia, poznając właściwości i możliwości stosowanego przez nas materiału, staliśmy się jednym z cenionych producentów plandek na rynku.

Generując odpady w postaci ścinków materiału powstałego przy wytwarzaniu plandek zadaliśmy sobie pytanie, co z nimi można zrobić? Najłatwiejsza odpowiedź – zutylizować. A co gdyby dać tym skrawkom drugie życie? Zadbać o nasze środowisko? Sprawić, aby wykorzystać właściwości tkaniny plandekowej w innych dziedzinach? 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz uruchamieniu własnego parku maszynowego w postaci szwalni i drukarni wielkoformatowej, postanowiliśmy wprowadzić nowy dział: produkcja toreb i plecaków. Wielofunkcyjne, wodoodporne i wytrzymałe.

Główny asortyment to wszelkiego typu torby: medyczne, narzędziowe, podróżne, specjalistyczne, sportowe. Dodatkowo linię uzupełniają plecaki górskie, miejskie, turystyczne. Wśród dostępnych produktów można znaleźć także nerki do eksploracji miejskiej dżungli.

To nie wszystko! Nasi projektanci śledzą bieżace trendy i opracowują nowe modele toreb sportowych, plecaków turystycznych, czy toreb medycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!