Kategorie

Torby Medyczne

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Torby medyczne – praktyczne codzienne wyposażenie profesjonalnego ratownika

Torba medyczna jest narzędziem pracy każdego medyka; bez znaczenia, czy jest to ratownik medyczny czy też strażak. Każdy z nich korzysta bowiem z takiej właśnie torby ze względu na jej pakowność – nasze torby mieszczą od 50l do 96l – które charakteryzują się niezwykłą trwałością, poprzez wykorzystanie wyspecjalizowanych materiałów, które odznaczają się ponadprzeciętną żywotnością.

Dlaczego nasze torby ratownicze są najlepsze?

W produkcji toreb medycznych przywiązujemy niezwykłą wagę na każdym etapie realizacji naszych produktów ratowniczych, od momentu projektu aż po szycie, a dobierane przez nas materiały zapewniają zarówno trwałość, jak i odporność na działanie wszelkich potencjalnie szkodliwych czynników, tj. warunki atmosferyczne czy czynniki typowe dla różnego rodzaju zdarzeń w warunkach akcji ratunkowych. Torby medyczne dla ratowników wychodzą naprzeciw potrzebom medyków, m.in dzięki możliwości transportu butli tlenowej i bezpośredniego dostępu do niej, jak w przypadku torby medycznej MEDIBAG OXY PSP R1. Ta cecha torby znacząco skraca czas przeprowadzania akcji ratunkowych. Ogromną pojemność toreb z łatwością wykorzystasz do transportu całości wyposażenia medycznego, które jest niezbędne w codziennej pracy ratownika.

Torba medyczna dla ratowników: który model wybrać?

Zależnie od potrzeb, oferujemy torby dla medyków i służb ratowniczych, by przedstawiciele różnych zawodów medycznych znaleźli w naszej ofercie profesjonalne produkty dostosowane do swoich potrzeb. Dysponujemy produktami dla służby pożarniczej, takimi jak torba transportowa Heavy Load&Go 680, która swobodnie mieści ekwipunek strażaka: kask, buty i ubiór ochronny. Produkujemy torby pielęgniarskie, świetnie sprawdzające się do zabezpieczania imprez masowych, wizyt domowych czy też jako dodatkowe wyposażenie dostosowane do transportu opatrunków lub kołnierzy przeznaczenia medycznego. Torby pielęgniarskie uniwersalne są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – klasycznej czerwonej i oryginalnej żółtej, co świetnie wpisuje się w możliwość personalizacji naszych produktów. Medycy poszukujący nieco większej mobilności zakupią u nas torby medyczne typu walizka Roll ZRM LRM, którą można w całości rozłożyć i przypiąć w pojazdach dzięki wyposażeniu w odpowiedznie mocowania. Rozkładana klapa tej walizki tworzy dużą powierzchnię z łatwością mieszczącą większość kluczowego ekwipunku ratownika. Torby walizki Roll szyjemy w różnych wersjach kolorystycznych, z możliwością dowolnego breandingu. Przykładem nieco większej torby jest torba medyczna Medibag Pack z funkcją plecaka, która jest przystosowana do transportu butli tlenowej bez konieczności przenoszenia w ręku; bez problemu zarzucisz ją na ramię lub plecy, tym samym uwalniając dłonie.

Czy znajdę w PRO-TEHT torby medyczne na wyjazdy do chorych na Covid-19?

Jak najbardziej – nasze torby szyjemy bowiem z materiału, który nie przepuszcza do wnętrza żadnych pyłków, płynów i bakterii mogących zakazić ratownika bądź zanieczyścić jego ekwipunek. Do powierzchni materiału nie przylegają także substancje oleiste (olej, smar) – wszelkie zabrudzenia nimi łatwo przemyjesz za pomocą ściereczki i płynu do dezynfekcji, tym samym znacznie skracając czas pomiędzy przygotowaniem dojazdu do poszczególnych chorych. Dzięki zastosowaniu ultraodpornej tkaniny, nasze torby medyczne to produkty idealnie sprawdzające się w nieprzewidywalnych warunkach akcji ratowniczej.

Torby medyczne dla służb ratowniczych muszą być niezawodne, i nasze właśnie takie są. Zapisz się do newslettera, śledź nasze konta profilowe na Facebook czy Instagramie, by otrzymać testowe materiały i móc się przekonać o wartości naszych produktów.