Plecaki

Plecak turystyczny – ważne wsparcie dla każdego podróżnika

Odpowiedni plecak turystyczny to element podróży, bez którego nie może odbyć się żadna wyprawa – czy taka po najbliższej okolicy, czy ta w bardziej odległe rejony. Niezależnie jednak od jej długości, niezbędny będzie Ci trwały, pakowny plecak turystyczny, w którym przechowasz wszystkie podręczne przedmioty, a który nie zniszczy się po pierwszym sezonie. Świetnie trafiłeś, bowiem nasze plecaki turystyczne właśnie takie są.
Plecaki podróżne PRO-TEHT to produkty, dla których żadne wyzwanie nie jest za duże; projektujemy je i szyjemy w małej firmie na Opolszczyźnie z materiałów powszechnie znanych ze swojej trwałości. W projektach korzystamy z połączenia tkanin MEGAPLAN 1100 dtex (tzw. Plandeka) i poliestrowej tkaniny typu kodura, co zapewnia końcowym produktom trwałość użytkowania.

Dlaczego nasze plecaki turystyczne się sprawdzają?

Szyte przez nas plecaki turystyczne w góry są odporne na działanie wszelkich czynników zewnętrznych, tj. ogień (ognioodporność wg normy ISO 3795<100 mm/min), woda (powłoka hydrofobowa), mikroorganizmy (powłoka antybakteryjna) oraz duże zmiany temperatury (tolerancja temperaturowa od -30 st.C do +70 st.C). Przy wszystkich zaletach naszych plecaków, są one lekkie (ważą bowiem nieco ponad 1,5 kg) i bardzo pojemne – mieszczą do 35L. Wszystkie te cechy sprawiają, że plecaki turystyczne w góry i na rower wykonywane z PRO-TEHT są trwałymi, wielofunkcyjnymi produktami nie tylko na jeden, ale na wiele sezonów. Zwijane zamknięcie na klamrę nie tylko uniemożliwia samoczynne rozwinięcie plecaka, ale i zapewnia bezpieczeństwo wewnętrznemu ekwipunkowi. Tylna część plecaka jest niezwykle komfortowa dzięki wzmocnieniu pianką i szerokim, wygodnym szelkom na ramię. Specjalistyczne przeszycia umożliwiają bezpieczny transport laptopa (15,6"), tabletu czy drobniejszej elektroniki. Wnętrze komory głównej wykonaliśmy z wodoszczelnej i odpornej na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne kodury.

Który plecak turystyczny wybrać?

Kwestia wyboru konkretnego modelu plecaka jest niełatwa, jednak w naszej ofercie każdy klient z łatwością znajdzie dla siebie niebanalny produkt: wielbicielom żywych, soczystych barw polecamy żółty plecak turystyczny, którego właściciel wyróżni się w nawet najgęstszym tłumie. Fanom barw narodowych polecamy plecaki z naszej limitowanej kolekcji, które pozwalają na odbycie niezapomnianych podróży – zarówno tych fizycznych, jak i palcem po mapie. A jeśli spośród naszego asortymentu nie znalazłeś produktu, który spełniałby wszystkie Twoje oczekiwania, nie wahaj się – skontaktuj się z nami, byśmy mogli stworzyć dla Ciebie wymarzony plecak, z którym będziesz mógł podbijać świat.

Nie zapomnij o polubieniu naszego fanpage'a i obserwuj naszego Instagrama, by nie przegapić żadnej nowości!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12