Drukarnia Wielkoformatowa

Dowolny nadruk na Twojej torbie!

Zaprojektuj z nami własną linię toreb sportowych, nerek, czy plecaków turystycznych, dzięki możliwości nanoszenia dowolnej grafiki, lub wzoru na tkaninę PES 1100 dtex.   Jest to doskonała możliwość spersonalizowania swojego produktu, poszerzenie grupy Klientów, obrandowania oraz promocji firmy. 

plecak z nadrukiem
torba podróżna z nadrukiem
dowolny druk na plandece

Nadruk na torbach - możliwości naszej drukarni wielkoformatowej

Tworzenie produktów z tkaniny PES 1100 dtex dedykowanej do druku daje nieograniczone możliwości pod względem naniesionej grafiki. Materiał do druku pierwszego gatunku z Europy spełnia wysokie wymagania pod względem wytrzymałości  i jakości naniesionego nadruku. Zastosowana tkanina jest ultrawytrzymała na wilgoć, zarysowania, czy rozdarcia. Własna drukarnia i zaplecze maszynowe pozwala na niezależność od podwykonawców i realizacji produktu swoich marzeń pod jednym adresem. Dodatkowo doradcy służą pomocą na każdym etapie produkcji – od projektu, po finalny produkt. Nadruki wielkoformatowe powstają z zastosowaniem techniki druku solwentowego. Jest to jedna z napopularniejszych metod nanoszenia nadruku na materiał PES 1100 dtex. Zastosowanie najlepszych i przetestowanych przez nas farb na rynku  gwarantuje wysoką jakość nasycenia barw, a zabezpieczenie nadruku specjalistycznym laminatem UV nie dopuszcza do uszkodzenia zadrukowanej powierzchni, a także zapewnia długotrwałą jakość gotowego produktu.

torba sportowa z nadrukiem

Doskonały nadruk na torbach dzięki wiedzy i doświadczeniu

Długoletnie doświadczenie w branży reklamowej związanej z produkcją plandek reklamowych i banerów  z nadrukami wielkoformatowymi, oraz własna szwalnia przemysłowa z działem projektowym pozwoliły nam na poszerzenie proponowanego asortymentu o produkty w postaci toreb sportowych, czy plecaków turystycznych wykonanych z materiału z dowolnym nadrukiem.

Wykonaliśmy wiele projektów indywidualnych, jak i hurtowych, które z powodzeniem zdobyły rynek i zadowoliły swoich Klientów –  od projektów dla wielkich firm, jak i mniejsze biznesy. Najczęściej wybieranym produktem są torby sportowe z własnym nadrukiem, lub nerki z własnym logotypem jako gadżet dla partnerów biznesowych.

Do produkcji wykorzystujemy atestowane, oraz wysokiej jakości materiały z rynku polskiego, lub europejskiego. Wyłącznie wcześniej przez nas przetestowane prefabrykaty zapewniają długotrwałą gwarancję pod względem wytrzymałości i jakości oferowanych przez nas produktów.

Szeroki asortyment produktów z własnym nadrukiem

Wieloletnie doświadcznie, własna drukarnia, szwalnia przemysłowa oraz dział projektowy pozwalają na zaproponowanie Państwu bogatej oferty pod względem tworzenia produktów z własnym nadrukiem w dowolnej formie.

Realizujemy usługi w zakresie:
  • projektowania logotypów, grafik, wzorów reklamowych;
  • procesów produkcyjnych na każdym etapie: projektowania produktu, druku wielkoformatowego, szycia prototypu;

Gwarancja jakości - 100% satysfakcji z nadruku na torbie

Tkanina PES 1100 dtex dedykowana do druku należy do materiałów megawytrzymałych o wielu możliwościach. Wysokiej jakości materiał jest wodoodporny, odporny na rozdarcia i przetarcia. Zastosowanie ochronnej powłoki laminatu z filtrem UV na nadruk dodatkowo gwarantuje długotrwałe nasycenie barw, oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi – mikrouszkodzenia, zarysowania, kurz, czy deszcz.

Sprawdź jakość i realizacje naszych nadruków wielkoformatowych

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, lub adres: biuro@pro-teht.pl