Kategorie

Pokrowce na sprzęt medyczny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Torby i pokrowce na narzędzia – dlaczego powinieneś kupować nasze?

Dzięki przywiązywaniu największej wagi do niezawodności i funkcjonalności naszych produktów, świetnie spełniają one swoją rolę nawet w najtrudniejszych warunkach, które z czasem eliminują podobne do naszych produkty innych marek. Nasze torby mierzą się z codziennymi wyzwaniami, ułatwiając swoim właścicielom pełnienie obowiązków ratownika medycznego.

Produkty znajdujące się w ofercie firmy Pro-Teht to doskonałe narzędzia dla pracownika służby medycznej, ponieważ cechują się nie tylko trwałością, ale i higieną – ze względu na specyfikę zastosowanych materiałów, nie są podatne na odkształcenia, uszkodzenia czy zabrudzenia, jakie mogą występować podczas normalnego trybu użytkowania. Nasze torby szyjemy z tkaniny PVC, która charakteryzuje się wytrzymałością na wszelkie przetarcia, rozdarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Tkanina ta jest także hydrofobowa oraz odporna na ogień i działanie pleśni czy grzybów dzięki naniesieniu powłoki antygrzybicznej na powierzchnię materiału.

Czerwona torba transportowa Heavy Load&Go to produkt zaprojektowany z myślą o strażakach, ponieważ jest na tyle pakowna, że z powodzeniem pomoże w transporcie nie tylko stroju służbowego, ale i kasku wraz z butami, dodatkowo nosząca wszelkie cechy praktycznej torby sportowej, tj. regulowany pasek na ramię, 2 mocne ucha do noszenia w ręku i łatwy dostęp do zawartości dzięki wyposażeniu w klapę o kształcie litery “U”. W ofercie sklepu internetowego znajdują się torby dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – w klasycznym kolorze czerwonym i zielonym.

Przykładem innego rodzaju toreb transportowych są torby pokrowce na szyny Kramerbag, które są dedykowane do przechowywania i transportu szyn unieruchamiających Kramera. Pokrowiec pomimo prostoty swojego projektu jest bardzo funkcjonalny, posiada bowiem jedną główną komorę zapinaną na dwubiegunowy zamek błyskawiczny i wygodne uchwyty z nakładkami. Dzięki swoim rozmiarom, łatwo mieści największą dostępną długość szyn Kramera.

Nie wahaj się, już dziś zdecyduj się na zakup naszych szytych w Polsce toreb i plecaków.