Kategorie

Apteczki medyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Apteczka pierwszej pomocy – niezbędny element wyposażenia każdego ratownika
Nasze apteczki pierwszego kontaktu z tkaniny PCV PLAN są idealnymi produktami dla ratowników, tj. ratownicy medyczni, strażacy, policjanci, strażnicy miejscy, ponieważ są nie tylko niezwykle pojemne, ale i odporne – niezawodne do codziennego użytkowania.

Dlaczego apteczki z wodoodpornej tkaniny PCV PLAN są lepsze od zwykłych apteczek?

Nasz sklep internetowy oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych produktów dedykowanych ratownikom medycznym; w ofercie firmy PRO-TEHT znajdziesz nie tylko apteczki i torby PCV PLAN, ale i różnego rodzaju plecaki medyczne, torby dla pielęgniarek, torby dla strażaków, pokrowce na szyny Kramera, zestawy pokrowców ochronnych na ostre krawędzie i organizery do torby. Bez obaw znajdziesz więc niezbędne w pracy ratownika codzienne produkty – wychodzimy bowiem z założenia, że praca ratownika medycznego jest wystarczająco trudna i wymagająca, byś musiał polegać na produktach o nienajwyższej jakości.

Apteczki dla ratownika w formie torby na pas lub udo

Apteczka pierwszej pomocy to produkt, który wychodzi naprzeciw konieczności szybkiego udzielenia pomocy w trudnych warunkach, tam, gdzie liczy się czas szybkiej reakcji ratownika, ponieważ jest to lekki produkt o pojemności 6 litrów, który można bezpośrednio zamontować do ubioru ratownika. Torba typu nerka ratunkowa została przez nas wykonana z dwóch rodzajów tkanin: z bardzo trwałej tkaniny PVC przeznaczonej do zadań specjalnych, bowiem świetnie chroni zawartość torby medycznej przed zniszczeniem. Tkanina jest także trudnopalna, odporna na zabrudzenia i łatwa w dezynfekcji, co ma niebagatelne znaczenie dla służb medycznych. Drugą tkaniną stosowaną przez nas do produkcji apteczek organizerów jest kodura, którą wyróżnia odporność na rozerwanie czy przetarcia. Wykonany projekt apteczki umożliwia dostęp do nylonowych rękawic i nożyc medycznych z kieszeni zewnętrznych. Pozostałe wyposażenie medyczne, jak zestaw plastrów, bandaży, chust opatrunkowych, koca termicznego mieści się w przestronnej komorze głównej. Wyposażenie apteczki można dostosować do potrzeb wg dowolnej normy, np. DIN13164 DIN13157 PK1-6 i innych.
Torby nerki ratunkowe pierwszej pomocy
Nasze apteczki ratunkowe są zaprojektowane w sposób ułatwiający funkcjonalne zarządzanie przestrzenią – m. in. poprzez wyposażenie komory głównej w przeszycia z gumki elastycznej znajdujące się po wewnętrznej stronie klapy. W wyścielonej kodurą komorze głównej znajdziesz jedną dużą kieszeń i dwie mniejsze siatkowane kieszenie na zamek. Kieszeń na klapie świetnie sprawdzi się do noszenia rękawiczek jednorazowych, zaś przednia kieszeń zabezpieczona klamrą przechowa np. nożyczki medyczne.

Nie wahaj się, już dziś zdecyduj się na zakup naszych szytych w Polsce toreb i plecaków: łatwo przekonasz się o tym, że są niezastąpione nawet w najtrudniejszych warunkach.