Gadżety Reklamowe

Praktyczne gadżety reklamowe. Są doskonałym nośnikiem treści reklamowych i promocji firmy.

Nasza oferta obejmuje stworzenie produktu reklamowego z logo Twojej firmy. Możesz wybrać dostępne modele toreb sportowych, czy plecaków turystycznych oraz wybrać jaki nadruk ma się znaleźć na Twoim produkcie: logo, grafika, adres strony, itp. Dostosujemy się do Twoich potrzeb – możemy od podstaw stworzyć gadżet reklamowy według podanej specyfikacji. Doradzimy, abyś otrzymał produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Proponujemy oznaczenie Twojego produktu reklamowego poprzez:

  • naniesienie dowolnej grafiki, czy logotypu poprzez nadruk na powierzchni materiału;

  • naniesienie logo firmy lub prostej grafiki za pomocą farb do sitodruku.

Własna drukarnia pozwala na naniesienie dowolnej grafiki, wzoru czy logo firmy na Twoim produkcie. Można stworzyć własny wzór, który naniesiemy na materiał do stworzenia Twojej torby podróżnej.

Oferowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz wykorzystanie certyfikowanych, europejskich materiałów do produkcji. Stawiamy na jakość, aby torba sportowa, lub nerka miejska długo służyła obdarowanym osobom i była użyteczna – dzięki temu klient pozytywnie skojarzy markę, a używając jej na co dzień – dodatkowo eksponowała markę firmy, jak i docierała do nowych potencjalnych klientów.

Całość procesu produkcji odbywa się w naszym zakładzie. Przekłada się to na gwarancję kompleksowej realizacji usług.

Zapraszamy do składania zapytań.

Nasze realizacje