Okna z folii przeźroczystej na altanę taras

Przezroczyste okna foliowe – idealne rozwiązanie tarasowe na cały rok

PRO-TEHT produkuje okna foliowe z myślą o osobach posiadających taras lub altanę – tak, by mogły one spędzać czas z przyjaciółmi niezależnie od warunków pogodowych. Okna z folii to rodzaj osłony na taras czy altanę, która pozwala nam przebywać na tarasie przez cały rok bez obaw, że dosięgnie nas wiatr czy deszcz. Wraz z nastaniem zimniejszych dni, okna foliowe umożliwiają nam skuteczne dogrzanie się w czasie przebywania na tarasie czy w altanie. Z uwagi na wykonanie z wytrzymałej folii, okna foliowe to produkt, który jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych czy kwaśnych deszczy.

Foliowe okna na taras – z czego się je wykonuje?

Okna foliowe do altany PRO-TEHT to produkt, który sprawdza się nie tylko w przypadku altan czy tarasów, ale i różnego rodzaju pergol. Wszystko zależy od wizji klienta i jego potrzeb; w zależności od wybranego przez klienta wariantu okien, dostępne są okna w całości wykonane z tkaniny PES 1100 dtex o gramaturze 650g lub 900g, w całości z folii przezroczystej PCV o grubości 0.7 mm lub 2 mm lub z połączenia tych dwóch materiałów. Ostatni wariant to przezroczysta folia z obwódkami z tkaniny PES 1100 dtex.

Czemu okna z folii są lepsze od klasycznych?

Tkanina PES cechuje się odpornością na różne czynniki, jak deszcz czy wiatr; wszelkich zabrudzeń na tkaninie łatwo można się pozbyć za pomocą zwykłej ściereczki.
Przezroczysta folia swoim wyglądem imituje szybę dzięki temu, że nie posiada wad typowych dla szkła, jak kruchość przy jednoczesnej sztywności. Dzięki wykonaniu z odpornych materiałów, okna z folii transparentnej do altany lub na taras to właściwe rozwiązanie nie tylko na jeden sezon, lecz na wiele. Nasze okna foliowe są przede wszystkim lżejsze w porównaniu do klasycznych okien – możemy więc w razie potrzeby je zwinąć i przymocować paskami w odpowiednim położeniu. Nie jesteśmy także ograniczani przez rozmiar; w razie potrzeby uszyjemy okna na dowolne, nawet nietypowe wymiary. Potrzebne jest Ci zadaszenie o nieregularnych kształtach? Z chęcią je uszyjemy, zapewniając niezmiennie wysoką estetykę gotowego produktu ze względu na użycie wysokiej klasy nici.

A co w sytuacji, kiedy poszukujesz innych rodzajów produktów z folii przezroczystej? Nie ma problemu, w PRO-TEHT wykonujemy szeroką gamę produktów – od mebli dla dzieci, poprzez torby, po elementy wystroju wnętrz. Z łatwością odpowiemy na Twoje potrzeby.

W razie wszelkich wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego bądź telefonicznego, gorąco zachęcamy też do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11