• Torby narzędziowe i transportowe

Torby transportowe

Produkty do transportu większej ilości wyposażenia, czy dużych akcesoriów. Pojemna, całkowicie otwierana klapa komory głównej daje nieograniczony dostęp do wnętrza torby i pozwala na jej całkowite wykorzystanie. Prosta konstrukcja i funkcjonalność to główne zalety torby transportowej. Przenoszony w niej ekwipunek będzie uporządkowany, czysty oraz chroniony przed wodą, brudem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Torby narzędziowe

Wodoodporne, wytrzymałe torby narzędziowe pomieszczą dużą ilość wyposażenia i akcesoriów, a także pomogą utrzymać je w porządku. Duża liczba kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych pozwala na indywidualne rozmieszczenie ekwipunku. Użyty materiał zapewnia ochronę przed wilgocią, kurzem oraz uszkodzeniami. Różne pojemności i bogate wzornictwo pozwolą na dobranie torby narzędziowej dopasowanych do Twoich potrzeb.

Torby specjalistyczne

Na życzenie Klienta wykonamy indywidualną torbę według powierzonego projektu, lub stworzymy ją od podstaw. Wykonujemy torby, które są przydatne w wielu dziedzinach: myśliwskie, wędkarskie, gastronomiczne, sportowe, podróżne, torby transportowe na wymiar: deski snowboardowe, rakiety do tenisa, na piłki golfowe oraz wiele więcej. Skontaktuj się z nami, lub zajrzyj do zakładki Współpraca.