• Sport i turystyka

Torby sportowe

Uniwersalne i pojemne torby sportowe dopasowane do różnego typu aktywności fizycznej: wyjścia na siłownię, basen, czy kort tenisowy. Zróżnicowane modele pod względem układu kieszeni i pojemności dają możliwość indywidualnego rozmieszczenia wyposażenia. Wykonane z materiału PVC wytrzymałego, wodoodpornego i łatwego w pielęgnacji. Ciekawy design oraz nowoczesne wzornictwo dodatkowo wyróżnią Twoją torbę sportową.

Torby podróżne

Podróż krótka, lub daleka, na weekend, czy na miesiąc - zawsze będzie nam w niej towarzyszyć bagaż. Przedstawiamy torby podróżne, które łączą w sobie wygodę, wielofunkcyjność i bezpieczeństwo. Praktyczne komory główne, rozkład i ilość kieszeni pozwala na zmieszczenie i spakowanie wyposażenia według Twoich potrzeb. 

Plecaki

Nieodzowny towarzysz pieszych wycieczek górskich, czy wędrówki po mieście. Zapewnia nam swobodę rąk podczas podróży. Plecak turystyczny posiada dedykowaną kieszeń szybkiego dostępu do głównej komory plecaka bez konieczności rozpinania plecaka "od góry". Wysokiej jakości wodoodporny oraz wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia materiał PVC zabezpiecza ekwipunek przed uszkodzeniem. 

Nerki

Eksploracja miejskiej dżungli z minimalistycznym ekwipunkiem? Zabierz ze sobą nerkę biodrową z możliwością przewieszenia jej przez plecy. Zapewnia swobodę rąk, chroni portfel, dokumenty i telefon przed kradzieżą, a wyjście słuchawkowe pozwoli na cieszenie się muzyką, czy ciekawym podcastem.