• Ratownictwo medyczne

Torby i plecaki medyczne PSP R1

Niezbędne elementy wyposażenia każdej jednostki ratunkowej. Znajdziecie tutaj Państwo Torby medyczne PSP R-1, plecaki medyczne, torby dla pielęgniarek, organizery medyczne. Każdy z naszych produktów został zaprojektowany i przetestowany przy współpracy z jednostkami OSP. Każda cenna uwaga została przez nas wdrożona, aby zaoferować Państwu asortyment wielofunkcyjny, o wysokiej jakości i wygodzie w użytkowaniu. Zespół projektantów śledzi trendy na rynku i opracowuje nowe modele, które już niedługo będą dostępne w sprzedaży.

Torby medyczne i plecaki do transportu butli tlenowej

Przedstawiamy linię specjalistyczną OXY, która pozwala na transport butli tlenowej i wyprowadzenie tlenoterapii biernej bez konieczności wyjmowania butli z wnętrza! Torba medyczna PSP R1 MEDIBAG OXY posiada dedykowaną komorę usztywniającą i zabezpieczającą butlę tlenową, a poprzez dedykowaną zewnętrzną kieszeń uzyskujemy dostęp do zaworu i manometru. Plecak MEDIPACK OXY również posiada specjalne dostosowane wzmocnienia zapewniające stabilizację butli podczas transportu.

Torby i plecaki medyczne Sprzęt ratunkowy - jakość i gwarancja

Dostępny w ofercie asortyment charakteryzuje wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz staranność wykonania. Tkaninę plandekową sprowadzamy z rynku europejskiego od renomowanego producenta materiałów PVC. Wykorzystując zalety tkaniny PVC nasze torby i plecaki medyczne, pokrowce, czy nosze dla poszkodowanego są ognioodporne, wodoodporne oraz wytrzymałe. Tym samy dajemy Państwu gwarancję długiej żywotności oferowanych przez nas produktów. Taka torba medyczna, lub plecak medyczny to przemyślany zakup na długie lata.

Sprzęt ratunkowy

Akcja ratunkowa to również sprzęt, który usprawni jej przeprowadzenie oraz zadba o bezpieczeństwo ratownika, jak i poszkodowanego. W tej kategorii znajdą Państwo zestawy pokrowców ochronnych, maty narzędziowe, torby transportowe, czy zbiorniki na wodę. Dział jest na bieżąco uzupełniany o nowe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.